Díky spolupráci našeho spolku s Trojanovicemi nám vedení obce umožnilo získat z Fondu Horečky finance pro rozšíření hřiště na 12 jamek (a úpravu části stávajících). Zavázali jsme se k tomu, že zatímco fond zajistí financování materiálu (pořízení košů, výhozišť a cedulí), náš spolek zase společně s discgolfovým klubem Beskyd Frenštátsko a dalšími aktivními discgolfisty z Frenštátska změny realizuje.

Co všechno se bude měnit?

🔴 Přidání nových jamek (11 a 12) a zároveň odstranění kolize mezi současnými jamkami č. 1 a 10.

🔴 Úprava některých stávajících jamek (kvůli odstranění problémových míst – griplocky u dětského hřiště na jamce č. 1, kolize s akcemi u zvoničky na stávající jamce č. 4 atp.).

🔴 Lepší značení (šipka k mandu na stávající jamce č. 6, navigace k „dolním“ jamkám).

🔴 Nový „puttovací šnek“ (kachličky se zaznačením vzdálenosti ke koši u jedné z jamek).

🔴 Nová grafika teesignů a infoboardu (vedení obce by rádo zůstalo u toho, aby mělo místní hřiště vlastní design, jsme ale domluveni, že zkusíme vymyslet něco praktičtějšího než současné nicneříkající teesigny).

Kdy budou úpravy na hřišti probíhat?

Podle toho, kdy budou mít dobrovolníci čas. 🙂 Rádi bychom hrubou práci (nové koše a teepady) zvládli během dvou víkendových brigád po listopadovém turnaji Rekovice Open, teesigny a infoboard pak do konce roku.

Víme, že úprava hřiště na nějaký čas přinese omezení některých jamek, proto jsme se rozhodli vše realizovat na přelomu podzimu a zimy, když pomalu končí sezóna. Omlouváme se tedy za komplikace, ale věříme, že vám je vynahradíme lepšími herními podmínkami a zajímavějším hřištěm.

Super nápad, chci taky pomoct!

To budeme jedině rádi! 🙂 Napiš na sebe kontakt na spolkový mail (oskycera@email.cz) a my ti dáme vědět, kdy budou brigády probíhat.