Dvě slova na úvod: Díky všem!

Dnes se k naší partě z Okrašlovacího spolku Kyčera a DGC Beskyd Frenštátsko přidalo tolik lidí (v průběhu dne na úklidu Pantáty podílelo dohromady na 25 brigádníků), že nám práce šla od ruky jak nic. 🧹

Doladili jsme všechno, co jsme začali včera, a díky velkému počtu pomocníků stihli i něco navíc.. Všechny tři kontejnery jsou naprosto plné a výstavní prostory pro Kontakt Fest 100% připravené.

Partě z Kontakt Festu moc děkujeme i za krásný (a cenný) dárek, který dostal každý brigádník –⁠ lístek na letošní první ročník tohohle super festivalu.

A co bude s Pantátou dále? To se samozřejmě teprve uvidí, ale my z Kyčery se určitě budeme rádi podílet na dalších aktivitách, které pomůžou tohle krásné místo zase oživit. Při brigádách se u nás zrodil plán zorganizovat právě zde například náš plánovaný odpolední folklorní taneční workshop. 💃 Tak uvidíme jak to dopadne a snad se ještě letos v létě v Pantátovi sejdeme na další fajn akci. 🙂

Na videoreportáž z úklidu se můžete mrknout na stránkách TV Beskyd (https://www.tvbeskyd.cz/vnitrni-prostory-utulny-pantata-jsou-pripraveny-privitat-navstevniky-kontakt-festu/). Galerii s několika obrázky z průběhu prací najdete opět níže: