Už tuto neděli 11.9. se o druhé odpoledne sejdeme v parku před Hotelovou školou, abychom se mohli společně dobře najíst i pobavit. Připomínáme proto nejdůležitější informace o tomto našem prvním frenštátském restaurant dayi. 🙂

🥯 Už teď víme, že si na naší slavnosti budete moct zakoupit velké množství dobrot, které připravili vaši sousedé. Vyzkoušet můžete například chlebíčky, kynuté koláčky, dobroty z kvasu, makronky, domácí uzeniny s kváskovým chlebem, polévky, speciální tousty, kávu, čaje, domácí limonády, koktejly a mnohé další.

🥯 Dojít na akci může zdarma kdokoliv. Kromě řady dobrot se můžete těšit na doprovodný program s aktivitami pro děti i dospělé. Máme připravené hudební vystoupení (Comar . Forest), malování perníčků, ukázku discgolfu, herní aktivity a další.

🥯 Kdybyste se ještě rozhodli zúčastnit jako „restauratéři“, tak se můžete do zítřejšího večera (5.9.) ozvat Soni Adámkové z MěKS (sona.adamkova@mufrenstat.cz) a zajistíme pro vás stůl i elektřinu.

🥯 Budeme rádi, když si jako naši „restauratéři“ své stánky také nazdobíte. 🎊 Díky podpoře Městského kulturního střediska Frenštát oceníme po akci nejhezčí stánek dárkem, který pro akci věnuje Město Frenštát pod Radhoštěm.

Zájemci o další informace mohou kontaktovat buď Soňu na mailu výše, nebo nás z Okrašlovacího spolku Kyčera (mail oskycera@email.cz, tel. 605 345 023).

Moc se těšíme na vás a odpoledne strávené s vámi v příjemné sousedské atmosféře. 🙂

P.S. Kdybyste si o fenoménu „Restaurant Day“ chtěli přečíst něco více, tak doporučujeme např. stránku https://www.gastronautka.cz/restaurant-day/informace/. 🙂