Minulý pátek (20.8.) proběhlo poslední kolo Rekovické letní discgolfové ligy (https://oskycera.cz/rldl21/). A jak všechno dopadlo?

Nejlepším závodníkem mezi muži (i celkově) byl v naší lize Roman Jurajda z Rožnova s celkovým skóre -19 za tři nejlepší kola. Mezi ženami zaházela nejlépe Martina Bittnerová z Kopřivnice (+2) a nejúspěšnější junior David Svoboda by se svým skóre -16 byl na bedně dokonce i v kategorii mužů.

David Svoboda zvítězil také v jedné z doplňkových soutěží – CTP (hod nejblíže ke koši). Tuto kategorii vyhrál ve dvou kolech z osmi, stejně jako další závodník Petr Bartík, kterého ovšem David překonal v napínavém rozhozu po posledním kole. Odnesl si tak 500korunovou poukázku do obchodu proDiscgolf.cz věnovanou našim spolkem.

Ceny věnované městem Frenštát pod Radhoštěm a obcí Trojanovice (kterým ještě jednou moc děkujeme za podporu ligy) vyhráli Frenštačan Daniel Číhal a Trojanovjan Filip Bordovský.

Když jsme začínali s plány na ligu, tak jsme si dali za cíl, aby na některé kolo dorazilo alespoň 10 discgolfistů. Nakonec se však alespoň jednoho kola zúčastnilo dohromady 51 místních i přespolních závodníků a pravidelně se nás scházely dvě až tři desítky.

Věříme, že jste si letní ligu užili tak jako my a moc se těšíme na příští ročník. Uvidíme se tedy 1. července 2022 v 17:00 na prvním kole RLDL22 (nebo ještě dříve na dalších akcích, které na našem krásném hřišti plánujeme). 😊

Za organizátory,
Adam

P.S. Děkujeme JPel – Photography za krásné fotky z posledního kola. Přidáváme je do galerie ligy: