S údržbou discgolfového hřiště na Rekovicích pomáháme už od loňska. Vedle úklidů a průběžných drobných vylepšení plánujeme rozvíjet discgolf na horečkách také pravidelným pořádáním akcí (turnaje, ligy, úklidy a další). No a právě toto léto začíná první z nich – Rekovická Letní Discgolfová Liga 2021.

Naše letní liga bude někde na půl cesty mezi přátelským discgolfovým setkáním a oficiálním turnajem. Přihlásit se na jednotlivá kola můžete na stránkách ligy na webu idiscgolf.cz (https://www.idiscgolf.cz/ligy/64). Je jedno, jestli hrajete roky, nebo jste s discgolfem začali letos, zahrát si s námi může kdokoliv.

Základní organizační informace:

🥏 RLDL bude probíhat během osmi červencových a srpnových pátků (2.7. až 20.8.) vždy od 17:00.

🥏 Při každém kole si zahrajeme jednou klasický rekovický layout (možná bude mírně upravená jamka č. 10, což je v jednání a rozhodneme to před prvním kolem)

🥏 Zúčastnit se jednotlivých kol můžete zdarma, pro zařazení do losovačky o disky a možnost vyhrát některou z cen za umístění je třeba zaplatit startovné 150 Kč (které bude použito jen a pouze na nákup disků do losovačky a pro vítěze).

🥏 Pro celkové pořadí jsou určující 3 nejlepší výsledky každého účastníka. Stejně tak pro účast v losovačce je třeba zúčastnit se alespoň 3 kol ligy.

🥏 Pro nováčky, kteří se do letoška nezúčastnili žádného turnaje, bude otevřená samostatná kategorie. Budou tak soupeřit jen mezi sebou.

🥏 Součástí ligy bude CTP soutěž (hod co nejblíže koši), která proběhne po každém kole. Hráč s nejvíce vítězstvími v CTP soutěži obdrží 500korunovou poukázku na nákup v Prodiscgolfu, kterou do soutěže věnuje náš okrašlovací spolek.

🥏 Díky spolupráci s obcí Trojanovice a městem Frenštát bude v rámci podpory rozvoje místního discgolfu odměněn diskem také nejlépe umístěný Trojanovjan, stejně tak jako nejlépe umístěný Frenštačan.

Více informací, průběžný stav ligy a fotogalerii naleznete na našich webových stránkách https://oskycera.cz/rldl21/.

Těšíme se na všechny ligaře a ať to lítá (a cinká). 😊