Na dnešním zastupitelstvu města Frenštát padla otázka, jak pomoct s co nejlepším tříděním odpadu. Za nás je to možné například tak tak, že se co nejvíce zvýší přehled obyvatel Frenštátu o místech, kde lze separovaný odpad vyhodit.Díky informacím o stanovištích, které nám pomohl získat frenštátský zastupitel Jiří Jurek (moc děkujeme!), jsme nachystali (zatím jen v testovací verzi) interaktivní mapu sběrných míst ve Frenštátě.

Naleznete ji buď zde na našich spolkových stránkách (https://oskycera.cz/mapa-sbernych-mist-ve-frenstate/), případně přímo na stránkách aplikace Mapotic (https://www.mapotic.com/sberna-mista-ve-frenstate).

Zatím se jedná jen o testovací verzi, která vychází z umístění kontejnerů v roce 2019, během března bychom však rádi ve spolupráci s městem doplnili aktuální stav lokalit a termínů svozů, ale také informace umístění dalších kontejnerů (textil či elektroodpad).

Kdybyste k mapě měli jakékoliv tipy a připomínky, klidně nám napiště tady, případně na spolkový mail (oskycera@email.cz). 🙂